Moderovaná diskuse s doprovodným programem

Nástupnictví a role rodinných firem v rozvoji regionu

25.01.2024 Svijany 30, 463 46 Svijany

Hostitelská firma: PIVOVAR SVIJANY, a.s.

Událost se konala pod záštitou Asociace krajů České republiky a za účasti hejtmana Libereckého kraje.

Reportáž CNN Prima News

Reportáž Denik.cz

 

FBW Regiony 2024

Regionální lídři na zámku Svijany

 

Historický zámek Svijany hostil výjimečné setkání rodinných firem, které přilákalo téměř 60 představitelů regionálních rodinných podniků. Toto setkání odstartovalo, sérii pěti regionálních setkání rodinných firem pod názvem FBW Regiony 2024, které proběhnou v letošním roce v pěti různých regionech.

Hostitelskou firmou byl rodinný svijanský pivovar, zastoupený hostitelkou akce Janou Grice Kučerovou, druhou generací rodinného holdingu LIF Group, pod který pivovar patří.

Uvítání naší hostitelkou zahájilo událost plnou podnětných diskusí a příležitostí k propojení. Hlavním tématem bylo nástupnictví a mezigenerační výměna, které odborně zastřešili David Krajíček a doc. Ing. Petra Rydvalová z Technické Univerzity Liberec.

V panelové diskusi s nimi sdíleli své zkušenosti s mezigeneračním předáním firmy  Dan Morávek, druhá generace firmy ATREA ventilation a Jana Kučerová druhá generace LIF Group.

Diskutovalo se také o roli rodinných firem v regionálním rozvoji s účastí náměstka Libereckého kraje Jana Svitáka, Leona Jakimiče z LASVITu, Petra Syrovátka Jr. ze SYNER Group a Romana Havlíka, CEO Pivovaru Svijany.

Po odborné části následovalo přátelské setkání a networking s rautem. Součástí programu byla také komentovaná exkurze do pivovaru a prohlídka zámku. Šéfredaktor Deníku Extra, Martin Pleva, moderátor panelových diskusí, dodal setkání energii a plynulý průběh.

Setkání proběhlo za účasti TV štábů ze CNN Prima News a TV Prima, které zachytili atmosféru a důležité momenty celé události.

Image Image Image Image Image
Image Image Image Image Image